SWAROVSKI Z3 4-12x50 L richtkijker
De SWAROVSKI Z3 4-12x50 L is een lichte en slanke richtkijker in de 1 inch klasse, ontworpen voor jagers die een grotere vergroting en een lichtsterk objectief willen combineren met een laag gewicht. Ondanks zijn compacte en elegante ontwerp levert deze richtkijker sterke optische prestaties en is hij zeer geschikt voor uiteenlopende jachtsituaties waarbij helderheid en detailherkenning belangrijk zijn.
Met een vergrotingsbereik van 4x tot 12x en een 50 mm objectief biedt de Z3 4-12x50 L een mooie combinatie van overzicht, bereik en lichtopbrengst. Hierdoor is deze richtkijker bijzonder geschikt voor gebruik bij omstandigheden waarin extra vergroting en een helder beeld gewenst zijn, zonder dat je hoeft in te leveren op een lichte en goed uitgebalanceerde opstelling.
Dankzij de hoge lichttransmissie van 90% en de degelijke optische constructie levert de Z3 4-12x50 L een helder en scherp beeld. Het lage gewicht van slechts 385 gram maakt deze richtkijker aantrekkelijk voor jagers die een licht geweer willen behouden zonder concessies te doen aan prestaties.
Belangrijkste kenmerken
- Lichte richtkijker in de 1 inch klasse
- Vergrotingsbereik van 4x tot 12x
- 50 mm objectief voor goede lichtopbrengst
- Helder en scherp beeld met 90% lichttransmissie
- Geschikt voor uiteenlopende jachtsituaties
- Compact en slank ontwerp
- Ringmontage
- Verkrijgbaar met BRX dradenkruis
Technische specificaties
| Merk | SWAROVSKI OPTIK |
| Model | Z3 4-12x50 L |
| Type | Richtkijker |
| Vergroting | 4-12x |
| Effectieve objectiefdiameter | 50 mm |
| Uittredepupil | 12,5-4,2 mm |
| Oogafstand | 90 mm |
| Gezichtsveld op 100 m | 9,7-3,3 m |
| Gezichtsveld in graden | 5,5-1,9° |
| Schijnbaar gezichtsveld | 22,7° |
| Dioptriecorrectie | -2,5 tot +2,5 dpt |
| Lichttransmissie | 90% |
| Schemergetal | 10,6-24,5 |
| Klikverstelling | 0,25 inch / 7 mm |
| Max. hoogte-/zijverstelling | 43 / 1,2 |
| Filterdraad objectief | M 52x0.75 |
| Gewicht | 385 g |
| Dradenkruis | BRX |
| Montage | Ringmontage |
Leveringsomvang
Producten geleverd door Jvs Global Outdoor mogen niet naar gesanctioneerde partijen en/of landen worden doorverkocht.
Het is verboden apparaten met elektronische beeldverbetering te exporteren naar landen buiten de EU.