De verlichte Swarovski Z6i 2,5-15x50 P (BT) biedt de ideale combinatie van veelzijdigheid, precisie-optiek en intuïtieve bediening. Of u nu gaat bersen, aanzitten of ’s nachts jaagt, deze betrouwbare richtkijker levert met zijn 15x vergroting, briljante beeldkwaliteit en zekere doelacquisitie uitstekende prestaties in uiteenlopende jachtsituaties.
De ballistische toren maakt het mogelijk om afzonderlijke instellingen te gebruiken voor verschillende schietafstanden. Daarmee is de Z6i 2,5-15x50 P BT een echte allround richtkijker, geschikt van korte afstanden tot nauwkeurige langeafstandsschoten.
Dradenkruis
Productomschrijving
De Z6i 2,5-15x50 P BT biedt een optimaal overzicht en intuïtieve bediening voor een breed scala aan jachtsituaties.
Uitzonderlijke beeldkwaliteit
Het verlichte dradenkruis zorgt voor een contrastrijk en haarscherp beeld en is geschikt voor zowel aanzitjacht in de schemering als bersjacht. De precisie-optiek en zijdelingse parallaxcorrectie garanderen een foutloos en scherp beeld.
Intuïtieve bediening
Het moderne ontwerp met de vernieuwde cockpit staat garant voor snelle en intuïtieve bediening in alle jachtsituaties.
Afzonderlijk instelbare ballistische toren
De ballistische toren is afzonderlijk instelbaar en voorzien van een praktische vergrendeling. Hierdoor blijft u exact op doel bij verschillende afstanden - van korte afstanden en drukjacht tot precieze langeafstandsschoten.
Technische specificaties
| Vergroting | 2,5-15x |
| Effectieve objectiefdiameter | 18,5-50 mm |
| Uittredepupil | 7,4-3,3 mm |
| Oogafstand | 95 mm |
| Gezichtsveld (m/100 m) | 16,7-2,8 m |
| Gezichtsveld (graden) | 9,5-1,6° |
| Schijnbaar gezichtsveld | 24° |
| Dioptrie-instelling | -3 tot +2 dpt |
| Lichttransmissie | 92% |
| Parallaxcorrectie | 50 m tot oneindig |
| Schemergetal (ISO 14132-1) | 6,8-27,4 |
| Correctie per klik | 10 mm/100 m (1/4 MOA) |
| Lengte | 355 mm |
| Gewicht | 675 g |
| Buisdiameter | 30 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55 °C |
| Opslagtemperatuur | -30 tot +70 °C |
| Waterdichtheid | Tot 4 m |
| Gebruiksduur verlichting | Tot 180 uur |
Producten geleverd door Jvs Global Outdoor mogen niet naar gesanctioneerde partijen en/of landen worden doorverkocht.
Het is verboden apparaten met elektronische beeldverbetering te exporteren naar landen buiten de EU.